Imaórával nyitották meg Pécsett az ökumenikus imahetet
Január 15–22-éig tart idén az ökumenikus imahét. A pécsi nyitó istentiszteletet Kajtár Edvárd, a székesegyház plébánosa tartotta az evangélikus templomban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Január 15–22-éig tart idén az ökumenikus imahét. A pécsi nyitó istentiszteletet Kajtár Edvárd, a székesegyház plébánosa tartotta az evangélikus templomban.