Isten békéje megőrzi szíveteket – Papszentelést ünnepeltek virágvasárnap Máriapócson
Szocska A. Ábel nyíregyházi megyéspüspök virágvasárnap, április 14-én pappá szentelte Karakó Roland diakónust a máriapócsi kegytemplomban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szocska A. Ábel nyíregyházi megyéspüspök virágvasárnap, április 14-én pappá szentelte Karakó Roland diakónust a máriapócsi kegytemplomban.