„Itt vagyok, Uram, engem küldj” – Papszentelés Nagyváradon
Július 4-én, szombaton délben a nagyváradi székesegyházban Böcskei László megyéspüspök áldozópappá szentelte a köröskisjenői plébánia hívét, Bakos Gábor diakónust – tájékoztat az Erdon.ro.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Július 4-én, szombaton délben a nagyváradi székesegyházban Böcskei László megyéspüspök áldozópappá szentelte a köröskisjenői plébánia hívét, Bakos Gábor diakónust – tájékoztat az Erdon.ro.