Itt vagyok, Uram, küldj engem! – Vasmiséjét ünnepelte Kerényi Lajos
Kerényi Lajos SchP a budapesti Szent Kereszt-templomban mutatta be vasmiséjét június 25-én. Ünnepi homíliát mondott Erdő Péter bíboros, prímás.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Kerényi Lajos SchP a budapesti Szent Kereszt-templomban mutatta be vasmiséjét június 25-én. Ünnepi homíliát mondott Erdő Péter bíboros, prímás.