Játsszatok, pihenjetek, ne a világhálón találkozzatok! – Te Deum Kaposváron
Hálaadó szentmisével ünnepelték a tanítási év végét a kaposvári Nagyboldogasszony Iskolaközpontban június 21-én. A szentmisét Varga László megyéspüspök mutatta be.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Hálaadó szentmisével ünnepelték a tanítási év végét a kaposvári Nagyboldogasszony Iskolaközpontban június 21-én. A szentmisét Varga László megyéspüspök mutatta be.