Jézus, a pedagógus – Egyházmegyei évnyitó Egerben
Ternyák Csaba egri érsek augusztus 29-én vendégül látta az egyházmegye pedagógusait Egerben, a bazilikában, és megnyitotta a 2018/19-es tanévet.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Ternyák Csaba egri érsek augusztus 29-én vendégül látta az egyházmegye pedagógusait Egerben, a bazilikában, és megnyitotta a 2018/19-es tanévet.