Jézus győzött, beteljesítette az ember sorsát – Mennybemenetel ünnepe Debrecenben
Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök Urunk mennybemenetelének ünnepén, május 24-én a debreceni Szent Anna-székesegyházban mutatott be szentmisét.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök Urunk mennybemenetelének ünnepén, május 24-én a debreceni Szent Anna-székesegyházban mutatott be szentmisét.