Jó éjszakája volt Ferenc pápának
A Szentszéki Sajtóközpont március 3-án, hétfőn reggel 8.03-kor újabb közleményt adott ki Ferenc pápa állapotáról, akit a római Gemelli-klinikán kezelnek február 14-e óta. A Szentatya egész éjszaka jól pihent.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Szentszéki Sajtóközpont március 3-án, hétfőn reggel 8.03-kor újabb közleményt adott ki Ferenc pápa állapotáról, akit a római Gemelli-klinikán kezelnek február 14-e óta. A Szentatya egész éjszaka jól pihent.