Jó nekünk itt! – Ülésezett a nagybecskereki zsinat előkészítő bizottsága
Harmadik ülését tartotta a nagybecskereki püspökségen az egyházmegye 2017-től 2020-ig tartó zsinatát koordináló bizottság január 10-én.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Harmadik ülését tartotta a nagybecskereki püspökségen az egyházmegye 2017-től 2020-ig tartó zsinatát koordináló bizottság január 10-én.