Jó termésért imádkoztak Bajon
A baji egyházközségben április 30-án tartották a búzaszentelés szertartását. A helyi káplánnal jó termésért könyörögtek a hívek.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A baji egyházközségben április 30-án tartották a búzaszentelés szertartását. A helyi káplánnal jó termésért könyörögtek a hívek.