Kántortalálkozót tartottak Nagybecskereken
Püspökségi szintű kántortalálkozót tartottak április 16-án Nagybecskereken. A találkozó házigazdája az egyházmegye általános helynöke, Fiser János volt.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Püspökségi szintű kántortalálkozót tartottak április 16-án Nagybecskereken. A találkozó házigazdája az egyházmegye általános helynöke, Fiser János volt.