Karitásztalálkozót tartottak Kalocsán
Szent Erzsébet ünnepéhez kötődően hagyományosan találkoztak a főegyházmegye karitászcsoportjai november 18-án. A rendezvény szentmisével kezdődött a székesegyházban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szent Erzsébet ünnepéhez kötődően hagyományosan találkoztak a főegyházmegye karitászcsoportjai november 18-án. A rendezvény szentmisével kezdődött a székesegyházban.