Katolikus ifjúsági találkozót tartottak Győrben
November 9-én a győri Szent Imre-plébánián rendezték meg a XIII. Győri Katolikus Ifjúsági Találkozót. A rendezvényt Veres András győri megyéspüspök is meglátogatta.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
November 9-én a győri Szent Imre-plébánián rendezték meg a XIII. Győri Katolikus Ifjúsági Találkozót. A rendezvényt Veres András győri megyéspüspök is meglátogatta.