Keddenként FerencEstekre várja a pécsi Collegium Seraphicum az egyetemistákat
A megújulás útjára lép a pécsi Collegium Seraphicum, amelynek Szentlélek-hívó, azaz Veni Sancte szentmiséjét szeptember 13-án tartották a pécsi ferences templomban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A megújulás útjára lép a pécsi Collegium Seraphicum, amelynek Szentlélek-hívó, azaz Veni Sancte szentmiséjét szeptember 13-án tartották a pécsi ferences templomban.