„Keressük Isten szeretetének mélységét” – Kocsis Fülöp Dél-Budán
Kocsis Fülöp érsek-metropolita március 25-én, nagyhétfőn, Örömhírvétel ünnepén a budai ciszterci Szent Imre-templomban mutatott be ünnepi Szent Liturgiát.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Kocsis Fülöp érsek-metropolita március 25-én, nagyhétfőn, Örömhírvétel ünnepén a budai ciszterci Szent Imre-templomban mutatott be ünnepi Szent Liturgiát.