Kereszteléssel ünnepelték a karácsonyt a veszprémi börtönkápolnában
Udvardy György érsek mutatott be december 21-én, szombaton délelőtt szentmisét a Veszprém Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet Isteni Irgalmasság-kápolnájában.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Udvardy György érsek mutatott be december 21-én, szombaton délelőtt szentmisét a Veszprém Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet Isteni Irgalmasság-kápolnájában.