Keresztet állítottak a Maros torkolatánál Szegeden
A Bertalan hídtól a Maros torkolatáig tartó szegedi Rotary tanösvény végén felállított keresztet Kiss-Rigó László megyéspüspök áldotta meg április 12-én.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Bertalan hídtól a Maros torkolatáig tartó szegedi Rotary tanösvény végén felállított keresztet Kiss-Rigó László megyéspüspök áldotta meg április 12-én.