Keresztet és oltárt szentségtelenítettek meg vandálok Bosznia-Hercegovinában
Vandálok szentségtelenítettek meg január 12-én egy keresztet és egy imaoltárt a boszniai Stolac városának közelében a Križevac-hegyen.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Vandálok szentségtelenítettek meg január 12-én egy keresztet és egy imaoltárt a boszniai Stolac városának közelében a Križevac-hegyen.