Keresztutat áldottak meg Fényeslitkén
Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök megáldotta a fényeslitkei Szentháromság-templom kertjében felállított keresztutat – adta hírül a Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye honlapja október 14-én.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök megáldotta a fényeslitkei Szentháromság-templom kertjében felállított keresztutat – adta hírül a Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye honlapja október 14-én.