Két év után hazatérhettek a magyar orvosok által szétválasztott bangladesi sziámi ikrek
Rabeya és Rukaya március 15-én szüleikkel együtt hazatérhettek szülővárosukba, Pabnába – adta hírül a Cselekvés a Kiszolgáltatottakért Alapítvány.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Rabeya és Rukaya március 15-én szüleikkel együtt hazatérhettek szülővárosukba, Pabnába – adta hírül a Cselekvés a Kiszolgáltatottakért Alapítvány.