Két szalézi szerzetes tett örökfogadalmat Nyergesújfalun
A Szent Mihály-templomban augusztus 15-én, Nagyboldogasszony napján a délelőtti szentmise keretében Jani Áron és Kovács Sándor örökre elkötelezték magukat Don Bosco Szalézi Társaságába.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Szent Mihály-templomban augusztus 15-én, Nagyboldogasszony napján a délelőtti szentmise keretében Jani Áron és Kovács Sándor örökre elkötelezték magukat Don Bosco Szalézi Társaságába.