Kettős ünnepet ültek Háromszék legmagasabban fekvő településén
November 18-án, vasárnap búcsúi szentmisét tartottak Szent Erzsébet tiszteletére a Kovászna megyei Kommandón, és megáldották az épülő óvoda alapkövét.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
November 18-án, vasárnap búcsúi szentmisét tartottak Szent Erzsébet tiszteletére a Kovászna megyei Kommandón, és megáldották az épülő óvoda alapkövét.