Kiállítás nyílt a debreceni Szent Erzsébet Otthonban
„Mindannyian mások vagyunk!” címmel nyílt kiállítás november 8-án a Szent Erzsébet Otthonban, Debrecenben.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
„Mindannyian mások vagyunk!” címmel nyílt kiállítás november 8-án a Szent Erzsébet Otthonban, Debrecenben.