Kiállítás nyílt a veszprémi érseki palotában „Kiegyezés és koronázás – 1867” címmel
A veszprémi Gizella-napok rendezvénysorozat kezdetével párhuzamosan, május 4-én nyitották meg a tárlatot.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A veszprémi Gizella-napok rendezvénysorozat kezdetével párhuzamosan, május 4-én nyitották meg a tárlatot.