Kifüggesztik a keresztet a bajor állami hivatalokban
Kötelező lesz a kereszt kifüggesztése június 1-jétől Bajorország valamennyi állami hivatalában – döntött április 24-i, keddi ülésén a német tartomány kormánya.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Kötelező lesz a kereszt kifüggesztése június 1-jétől Bajorország valamennyi állami hivatalában – döntött április 24-i, keddi ülésén a német tartomány kormánya.