Királyi ajtó került a nyíregyházi görögkatolikus székesegyházba
A nemrég nemzeti értéknek nyilvánított és a Nyíregyházi Települési Értéktárba is bekerült nyíregyházi Szent Miklós-székesegyház új ékessége az október 27-én felszerelt királyi ajtó.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A nemrég nemzeti értéknek nyilvánított és a Nyíregyházi Települési Értéktárba is bekerült nyíregyházi Szent Miklós-székesegyház új ékessége az október 27-én felszerelt királyi ajtó.