Kitüntették Márfi Gyula nyugalmazott veszprémi érseket
Június 11-én a budapesti Uránia Nemzeti Filmszínházban a CÖF-CÖKA-CET Szellemi Honvédő díját vette át Márfi Gyula emeritus veszprémi érsek és Balog Zoltán református püspök.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Június 11-én a budapesti Uránia Nemzeti Filmszínházban a CÖF-CÖKA-CET Szellemi Honvédő díját vette át Márfi Gyula emeritus veszprémi érsek és Balog Zoltán református püspök.