Kocsis Fülöp megáldotta a mándoki fatemplomot
Szeptember 25-én Kocsis Fülöp érsek-metropolita vecsernye keretében megáldotta a felújított mándoki fatemplomot a Szentendrei Szabadtéri Néprajzi Múzeumban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szeptember 25-én Kocsis Fülöp érsek-metropolita vecsernye keretében megáldotta a felújított mándoki fatemplomot a Szentendrei Szabadtéri Néprajzi Múzeumban.