Kocsis Fülöp tanévnyitó Szent Liturgiát vezetett Debrecenben
Szeptember 3-én Kocsis Fülöp hajdúdorogi metropolita tanévnyitó Szent Liturgiát vezetett Debrecenben, az Istenszülő Oltalma görögkatolikus székesegyházban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szeptember 3-én Kocsis Fülöp hajdúdorogi metropolita tanévnyitó Szent Liturgiát vezetett Debrecenben, az Istenszülő Oltalma görögkatolikus székesegyházban.