Kőkeresztet állítottak az örmény népirtás emlékére Örökösföldön
Az örmény genocídium századik évfordulójára emlékeztek Nyíregyházán – tájékoztat a Hajdúdorogi Metropólia.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Az örmény genocídium századik évfordulójára emlékeztek Nyíregyházán – tájékoztat a Hajdúdorogi Metropólia.