Kolozsváron tartotta vándorgyűlését a Gyulafehérvári Főegyházmegyei Levéltár
A tavalyi csíkszeredai vándorgyűlést követően idén Kolozsváron tartották a Gyulafehérvári Főegyházmegyei Levéltár munkatársainak találkozóját augusztus 23–24-én.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A tavalyi csíkszeredai vándorgyűlést követően idén Kolozsváron tartották a Gyulafehérvári Főegyházmegyei Levéltár munkatársainak találkozóját augusztus 23–24-én.