Közel 180 fiatal bérmálkozott a szegedi Szent Gellért Fórum sportcsarnokban
Csaknem 180 fiatal kapta meg a keresztény nagykorúság szentségét a Szeged-Csanádi Egyházmegyében május 22-én.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Csaknem 180 fiatal kapta meg a keresztény nagykorúság szentségét a Szeged-Csanádi Egyházmegyében május 22-én.