„Krisztus keresztje a mi útjelzőnk” – Templombúcsút tartottak Nyíregyháza-Kertvárosban
A Nyíregyháza-kertvárosi Görögkatolikus Egyházközség hívei szeptember 17-én huszadik alkalommal ünnepeltek együtt.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Nyíregyháza-kertvárosi Görögkatolikus Egyházközség hívei szeptember 17-én huszadik alkalommal ünnepeltek együtt.