Laczkó Zsolt görögkatolikus lelkész ezüstmiséjét ünnepelték Debrecenben
Augusztus 6-án mutatta be Laczkó Zsolt ezüstmiséjét a debreceni főszékesegyházban. A Szent Liturgián Palánki Ferenc, a Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye püspöke prédikált.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Augusztus 6-án mutatta be Laczkó Zsolt ezüstmiséjét a debreceni főszékesegyházban. A Szent Liturgián Palánki Ferenc, a Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye püspöke prédikált.