Legyünk földön járó, de égre néző emberek – Újfehértón fogadták a missziós keresztet
A Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus missziós keresztjét március 12. és 14. között Újfehértón fogadták, az Örömhírvétel görögkatolikus templomban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus missziós keresztjét március 12. és 14. között Újfehértón fogadták, az Örömhírvétel görögkatolikus templomban.