Lélek-képek: kiállítás az örökösföldi templomban
Szabó Tamás parókus nyitotta meg március 11-én az örökösföldi görögkatolikus templom szakrális tere, formái és tárgyai ihlette kiállítást Nyíregyháza-Örökösföldön.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szabó Tamás parókus nyitotta meg március 11-én az örökösföldi görögkatolikus templom szakrális tere, formái és tárgyai ihlette kiállítást Nyíregyháza-Örökösföldön.