Lelkigyakorlatot tartottak a csornai premontreieknél
A Csornai Premontrei Prépostság szerzetesei május 2. és 4. között tartották idei konventi lelkigyakorlatukat, melynek vezetője Csóka Gáspár bencés volt a győri Szent Mór Bencés Perjelségből.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Csornai Premontrei Prépostság szerzetesei május 2. és 4. között tartották idei konventi lelkigyakorlatukat, melynek vezetője Csóka Gáspár bencés volt a győri Szent Mór Bencés Perjelségből.