Lelkinapot tartottak a nagyváradi püspökségen dolgozóknak
Nagyböjti lelkinapon vettek részt a nagyváradi püspökség munkatársai február 28-án, szerdán.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Nagyböjti lelkinapon vettek részt a nagyváradi püspökség munkatársai február 28-án, szerdán.