Lezárult a Mária-kegykép könnyezésének tricentenáriumi éve Sajópálfalán
A Borsod-Abaúj-Zemplén megyei községben október 14–15-én, a kegykép hazahozatalának búcsúján ért véget az Istenszülő-kép könnyezésének tricentenáriumi emlékéve.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Borsod-Abaúj-Zemplén megyei községben október 14–15-én, a kegykép hazahozatalának búcsúján ért véget az Istenszülő-kép könnyezésének tricentenáriumi emlékéve.