Lezárult a tanév az egri szemináriumban
Tanévzáró ünnepséget tartottak az Egri Érseki Papnevelő Intézet, valamint a Redemptoris Mater Missziós Szeminárium elöljárói és hallgatói számára június 18-án az egri szemináriumban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Tanévzáró ünnepséget tartottak az Egri Érseki Papnevelő Intézet, valamint a Redemptoris Mater Missziós Szeminárium elöljárói és hallgatói számára június 18-án az egri szemináriumban.