Luis Antonio Tagle bíboros lett a Népek Evangelizációjának Kongregációja prefektusa
Ferenc pápa december 8-án a fülöp-szigeteki Luis Antonio Tagle bíborost, manilai érseket nevezte ki a a Népek Evangelizációjának Kongregációja prefektusává.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Ferenc pápa december 8-án a fülöp-szigeteki Luis Antonio Tagle bíborost, manilai érseket nevezte ki a a Népek Evangelizációjának Kongregációja prefektusává.