Márciusban szentelik fel Sopron új templomát
Március 1-jén szenteli fel Pápai Lajos győri megyéspüspök a hosszú évek munkájával felépült Szent Margit-templomot – közli a Győri Egyházmegye honlapja.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Március 1-jén szenteli fel Pápai Lajos győri megyéspüspök a hosszú évek munkájával felépült Szent Margit-templomot – közli a Győri Egyházmegye honlapja.