Márfi Gyula érsekkel ünnepelték a Szent László-búcsút Balatonfűzfőn
Laposa Norbert plébános meghívására Márfi Gyula érsek mutatott be búcsúi szentmisét a balatonfűzfő-gyártelepi Szent László-templomban július 1-jén.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Laposa Norbert plébános meghívására Márfi Gyula érsek mutatott be búcsúi szentmisét a balatonfűzfő-gyártelepi Szent László-templomban július 1-jén.