Mária-köszöntés Gyertyaszentelő Boldogasszony napján Csíksomlyón
Ünnepi szentmisét tartottak február 2-án a csíksomlyói Mária-kegyhelyen: egyrészt elsőszombatot, másrészt Gyertyaszentelő Boldogasszony napját ünnepelték a hívek.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Ünnepi szentmisét tartottak február 2-án a csíksomlyói Mária-kegyhelyen: egyrészt elsőszombatot, másrészt Gyertyaszentelő Boldogasszony napját ünnepelték a hívek.