Mária szeplőtelen szívének oltalma alatt – Pap- és diakónusszentelés a Szent István-bazilikában
Erdő Péter bíboros, prímás a Szent István-bazilikában szentelte az Esztergom-budapesti Főegyházmegye új papját és diakónusait június 17-én délelőtt.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Erdő Péter bíboros, prímás a Szent István-bazilikában szentelte az Esztergom-budapesti Főegyházmegye új papját és diakónusait június 17-én délelőtt.