Mária-szobrok hordozóinak találkozóját tartották Vaskúton
A Bács-Kiskun megyei Vaskút Szentháromság-templomában tartották július 11-én a felső-bácskai Mária-szobrok hordozóinak tizenegyedik találkozóját.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Bács-Kiskun megyei Vaskút Szentháromság-templomában tartották július 11-én a felső-bácskai Mária-szobrok hordozóinak tizenegyedik találkozóját.