Mária-szobrot áldottak meg Magyaralmáson
Adományokból állítottak Mária-szobrot a Fejér megyei Magyaralmáson, a templom előtti téren. Pintér Balázs szobrászművész alkotását Spányi Antal megyéspüspök áldotta meg július 1-jén.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Adományokból állítottak Mária-szobrot a Fejér megyei Magyaralmáson, a templom előtti téren. Pintér Balázs szobrászművész alkotását Spányi Antal megyéspüspök áldotta meg július 1-jén.