Máriapócson is ablak nyílt az örökkévalóságra – KÉPRIPORT
Hajdúszoboszlót, Debrecent és Nyíregyházát követően Máriapócson nyílt meg az „Ablak az örökkévalóságra” címet viselő vándorkiállítás június 3-án.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Hajdúszoboszlót, Debrecent és Nyíregyházát követően Máriapócson nyílt meg az „Ablak az örökkévalóságra” címet viselő vándorkiállítás június 3-án.