Máriáról szólt az év utolsó püspöki katekézise Pécsett
December 21-én tartották az idei év utolsó püspöki katekézisét Pécsett, a Dóm Kőtárban. Udvardy György megyéspüspök ezúttal Máriáról beszélt.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
December 21-én tartották az idei év utolsó püspöki katekézisét Pécsett, a Dóm Kőtárban. Udvardy György megyéspüspök ezúttal Máriáról beszélt.