Márton Áron-emlékkiállítás nyílt Győrben – KÉPRIPORT
November 21-én, hétfőn 17 órakor ünnepélyes keretek között nyitották meg a Márton Áron erdélyi püspök életét bemutató emlékkiállítást a győri Szent László Látogatóközpontban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
November 21-én, hétfőn 17 órakor ünnepélyes keretek között nyitották meg a Márton Áron erdélyi püspök életét bemutató emlékkiállítást a győri Szent László Látogatóközpontban.